Poslední závody z naší zimní prorubské série ... popáté. Březen, příjemné světlo, ráno namrzlo, přes den kolem 4 stupňů a mokro, blátivo. Příští rok to bude lepší. Je zázrak, co majitelka za půl roku vybudovala a jsou další plány včetně zpevnění terénu okolo. Udělat pět zimních závodů byl maraton, ale bylo to fajn. Díky všem pomocníkům, kteří nám pomohli tento nápad realizovat. Díky všem závodníkům, kteří do Prorub přijeli a pomohli nám prorubskou zimu rozjet.

 

Na startovních listině OPSIONu 046 bylo 63 týmů. Účast byla opět mezinárodní, dorazila silná výprava z Polska, která měla zastoupení ve všech kategoriích.

Závody posuzovala Lenka Pánková. Tratě byly technické, rychlé, vyžadovaly dobrý plán a spolupráci v týmu. Přestavby byly velmi rychlé, průběh byl plynulý a mezi kategoriemi byl čas na venčení a pobyt ve vytopené kantýně.

Závodní statistiky OPSION 046: vyšších 54% diskvalifikací, 33% běhů na výborně a 15% čistě. (Statistiky diskvalifikací vypozorovaných na našich závodech jsou v rozpětí 26-60%, u běhů na výborně 20-45% a u čistých běhů 9-32% :-).

 

 

Gratulujeme vítězům! 

 

Výsledky jsou na kacr.info zde

Fotografie zde
Událost na Facebooku zde

Parkury zde