Opět stejně jako 056 koncept složený z dvojzkoušek, otevřeného jumpingu a jumpingu pro jedničky. Náročné pro pořadatele, ale zajímavé pro závodníky, snížili jsme počet účastníků, aby to mělo rychlejší průběh a opět jsme zaplnili. Je pravda, že do průběhu nám promluvil výpadek proudu a zažili jsme věci, které se nám ještě nestaly.   

 

Na startovní listině bylo 75 týmů a přijely za námi též týmy z Polska. 

Závody posuzovala Lenka Pánková, program byl spočítám na 60 lidí, ale zaplnilo se to na poslední chvíli. Registrace probíhali současně s posledními běhy a vše klapalo, dokud nenastal ve Dvoře Králové výpadek proudu. Chvíli jsme vydrželi na zálohovacím zdroji, ale poté tužka, papír a zvučný čas a šikovná improvizace. Situace byla prekérní, v tenisovém klubu plaskla nafukovací hala a když blackout skončil, dozvěděli jsme se, že příčinou byli slimáci, kteří se ve vlhkém počasí namnožili a vlezli do městské rozvodné skříně. 

Závodní statistiky OPSION 057: 53% diskvalifikací, 25% běhů na výborně, 15% čistě. (Statistiky diskvalifikací vypozorovaných na našich závodech jsou v rozpětí 26-60%, u běhů na výborně 20-45% a u čistých běhů 8-32%).

 

Gratulujeme vítězům! 

 

Výsledky jsou na kacr.info zde

Fotografie zde